O nás

Energeticky úsporné domy značky NATUR ECOHOLZHAUS splňují nejvyšší požadavky našich klientů na šetrnost k životnímu prostředí, pohodlné nadstandardní bydlení a nadčasový design. Při výrobě rodinných domů se používají tradiční skandinávské technologie v kombinaci s nejnovějšími technologickými inovacemi v oblasti výstavby domů.

Společnost Eco HOLZHAUS je joint venture mezi skupinou českých firem EURONOVA a italské firmy DALARI S.R.L., jejíž historie v oblasti stavebních developerských projektů sahá až do 90. let minulého století. Společnost je distributorem pro německý, rakouský a český trh stavebnicových systémů ze severského dřeva od světově proslulého finského výrobce Artichouse, jakož i obchodním partnerem mnoha dalších finských dodavatelů stavebních komponent pro výstavbu domů podle tradiční skandinávské technologie.

V současné době společnost provozuje dvě prodejní kanceláře: v Eberswalde a v Praze. Kromě toho je k dispozici několik obchodních zastoupení v Německu a v Česku.

 

Dodavatelé vybávení pro naše domy

Pavatex Isocell Thermo Natur Climatizer http://www.skano.com/ http://tempsi.ee/en/ http://www.rothoblaas.com/ http://www.spax.com/en/ http://www.jeld-wen.com/ http://www.dana.at/ http://www.pol-skone.cz/ http://www.rockwool.cz/ http://www.finnproduct.cz/ http://www.biofa.cz/ http://www.krinner.com/ Unger Diffutherm http://www.gerardroofs.eu/ http://www.fenixgroup.cz/ KLM
© 2014-2021 Eco Holzhaus, s.r.o. Vytvoření webové stránky: Pixelon