EKOLOGICKÉ BYDLENÍ V HARMONII S PŘÍRODOU

 

EKOLOGICKÉ BYDLENÍ V HARMONII S PŘÍRODOU

Jak správně naplánovat současné bydlení a neomylně vybrat potřebnou stavební technologii? Kde najít pravdivou odpověď na tuto otázku? Tady se můžeme obrátit na zkušenost našich předků, která je prověřena tisíciletími a ve které se nacházejí odpovědi na hlavní otázky:

Pravidlo č. 1 – Vámi kupovaný dřevěný dům musí být zhotoven z přírodního dřeva;

Pravidlo č. 2 – čím méně bude v jeho stavebních konstrukcích nepřírodních materiálů, tím příznivěji se bude žití v něm projevovat na Vašem zdraví.

Proč je důležité žít v domě z přírodního dřeva? Dokonce i domy postavené na začátku minulého století, které se dobře zachovaly díky pozorné údržbě, přinášejí majitelům radost z útulnosti, tepla a čistého vzduchu, který je nasycen kyslíkem, stejně jako v prvních letech po jejich výstavbě! V tom spočívají skvělé vlastnosti přírodního dřeva – pohlcovat kysličník uhličitý a nasycovat vzduch kyslíkem. A aby tato “biochemická fabrika” pracovala efektivně po desetiletí, masa tohoto dřeva musí být co největší. Naši předci si již dávno všimli, že borovice je zdrojem pozitivního bioenergetického náboje, který blahodárně působí jak na fyzické zdraví, tak psychiku lidí a díky tomu, podle statistiky, je délka života obyvatel dřevěných domů o 10 let delší.

Proto je důležité, abyste věděli, kolik procent přírodního dřeva je v dřevěném domě, který kupujete. Zadejte tuto otázku Vašemu dodavateli!

My nedržíme v tajnosti uvedenou informaci před našimi klienty – je zcela přístupná v dokumentaci pro každý model domu. Tak, například, model Alpine 150, dvoupodlažní dům s plochou 131 m2, který je zhotovený z lepených hranolů 140х160 mm, obsahuje 72 m3 nebo 25 tun přírodního ekologického masívu laponské borovice. Ten samý model, zhotovený z lepených hranolů o rozměrech 240х208 mm, bude obsahovat již 99 m3 nebo 34 tun laponské borovice. Doplňková volba – kompletace domu tepelně izolačními deskami  Thermowall - zvýší u typového modelu ještě 7 m3 nebo 2 tuny přírodního dřeva. Všechny námi vyráběné materiály, ze kterých jsou postaveny naše domy, splňují nebo i převyšují normy třídy М1.

Proto, abychom ulehčili svým klientům hledání a výběr “domu jejich snů”, nabízíme modelovou řadu, která obsahuje 9 katalogových kolekcí, s celkovým výběrem z více než 150 typů projektů domů. Přitom každý z typových projektů, na žádost klienta, může být vyhotoven v jedné z 15ti kombinací lepených hranolů a tepelně izolačních desek (málo výrobců domů ve světě Vám může nabídnout něco podobného).

A nakonec o ekologii. Naše domy – to není produkt barbarského kácení zapolárních laponských lesů: na vykácená místa ihned vysazujeme mladé stromy. Zhotovujeme domy s láskou k přírodě i k našim klientům!

vrátit se «Aktuells»

 

Dodavatelé vybávení pro naše domy

Pavatex Isocell Thermo Natur Climatizer http://www.skano.com/ http://tempsi.ee/en/ http://www.rothoblaas.com/ http://www.spax.com/en/ http://www.jeld-wen.com/ http://www.dana.at/ http://www.pol-skone.cz/ http://www.rockwool.cz/ http://www.finnproduct.cz/ http://www.biofa.cz/ http://www.krinner.com/ Unger Diffutherm http://www.gerardroofs.eu/ http://www.fenixgroup.cz/ KLM
© 2014-2020 Eco Holzhaus, s.r.o. Vytvoření webové stránky: Pixelon