Distribuce produkce KLM Group na trhu ve Střední Evropě

 

Vážení přátelé!

Víc než dvě desetiletí naše společnost aktivně obchoduje s mnohými státy v Evropě a Asii, kam dodává prvotřídní řezivo a domy - komplety z lepených hranolů. Poté, kdy jsme se stali jedním z vedoucích na trhu v Rusku,  jsme v rámci distribuce přišli i na trh ve Střední Evropě, kde nás v Německu, Rakousku a v Česku zastupuje firma Есо HOLZHAUS, s. r. o., s centrálním sídlem v Praze a s pobočkami v Karlových Varech a v Norimberku.

Co představují naše výrobky? Veškeré řezivo a domy – komplety z lepených hranolů, které dodáváme, jsou vyrobeny z ekologicky čistého dřeva z angarské borovice, cedru a modřínu vlastního zpracování. Naše výrobní dílny jsou vybaveny nejnovějšími evropskými stroji, ve všech technologických procesech se při lepení dřeva používají pouze ekologicky čisté materiály, schválené pro použití v EU.

Pro výrobu a plnou kompletaci domů nabízíme velký výběr druhů lepených hranolů jak v rámci výšky, tak i šířky a také nabízíme kombinované lepené hranoly, které mají zvenčí lamely z cedru. To umožňuje, aby se naši spotřebitelé, bez významného přeplacení, stali šťastnými majiteli domů z cedru a získali ve svém domě svěžest vzduchu a mnoholetou neporušenost fasády domu, což je vlastní pouze domům z cedru! Výběr lepených hranolů z angarské borovice jako základního stavebního materiálu je skutečně dobrá investice do stavby i užívání domu.

Naše projekčně-designová kancelář vám nabízí více než 60 typových projektů rodinných a rekreačních staveb, vil, společenských budov a komerčních objektů. Jsme také vždy připraveni společně s vaším architektem realizovat i ten nejnáročnější projekt!

A. Karpov

Prezident společnosti KLM Group

vrátit se «Aktuells»

 

Dodavatelé vybávení pro naše domy

Pavatex Isocell Thermo Natur Climatizer http://www.skano.com/ http://tempsi.ee/en/ http://www.rothoblaas.com/ http://www.spax.com/en/ http://www.jeld-wen.com/ http://www.dana.at/ http://www.pol-skone.cz/ http://www.rockwool.cz/ http://www.finnproduct.cz/ http://www.biofa.cz/ http://www.krinner.com/ Unger Diffutherm http://www.gerardroofs.eu/ http://www.fenixgroup.cz/ KLM
© 2014-2020 Eco Holzhaus, s.r.o. Vytvoření webové stránky: Pixelon